niedziela, 7 września 2014

Fitness nigdy nie wyjdzie z mody


Moda na wysportowane ciało nie jest chwilowa. Jeszcze nigdy zainteresowanie sportem nie było tak duże jak teraz. Kobiety nie marzą już o jędrnym ciele, ale coraz częściej chcą mieć swój sześciopak i idealne brazylijskie pośladki. Hiszpański Vogue również promuje aktywność fizyczną!

W związku z naszymi planami uruchomienia działu Fitness, gdzie będziemy gromadzić najciekawsze materiały, które pomogą Wam zawalczyć o nową sylwetkę, postanowiłyśmy opublikować wrześniowy edytorial, z duńską modelką Cato Van Ee w roli głównej. Połączenie żywiołowych kolorów z plażowymi widokami sprawia, że naprawdę chcemy teraz znaleźć się na hiszpańskiej plaży, gdzie niekoniecznie byśmy intensywnie trenowały, ale na pewno... leżakowały!
Fotograf: Alvaro Beamud Cortes 

Vera

1 komentarze:

  1. Niestety nie grałam w Tomb Ridera, w żadna cześć, ale Assasyna moge polecić i to bardzo:D może pierwsza cześć jest trochę nudna pod koniec (bo głownie przez cała grę robi sie podobne misje) ale miedzy nią i druga częścią jest taka różnica, ze w kolejne czesci potrafię grać całe dnie (druga cześć przeszłam w 3 dni, grania z przerwami jedynie na sen, jedzenie i łazienkę). Jestem teraz na Assasins Creed Relatives (4 cześć) i jestem zakochana w tej grze:D nie wiem jak dalsze czesci, ale bardzo polecam cała serie:D

    OdpowiedzUsuń

Dodaj coś od siebie

© The Rolling Style 2012 | Blogger Template by Enny Law - Ngetik Dot Com - Nulis