czwartek, 25 września 2014

"To piękne, gdy człowiek może być dumny z miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne." - Abraham Lincoln


Za co kochamy Londyn? Powodów jest tyle, ile żyje ludzi na świecie. Mogą to być wielkie, wiktoriańskie domy mieszczące się w samym centrum miasta, wiecznie zielone, zadbane parki, często wietrzna, mglista i deszczowa pogoda, tolerancja rasowa, możliwość tymczasowej ucieczki i wbicia się w tło niczym kameleon, pałac Buckingham i mieszkająca w nim rodzina królewska, centrum mody, czyli Oxford Street bądź też przeróżne zabytki ukazujące pozostałości po minionych stuleciach.W Magazine, oddając hołd tej wiekowej i tak różnej pod względem kulturowym metropolii, zorganizowało sesję w miejskim plenerze. Udział w niej wzięły same angielskie, dobrze znane w branży mody nazwiska: Rollinson, McMenamy, Brady, Heard, Diamond i Delevingne. Bo z kim w dzisiejszych, medialnych czasach kojarzą się Wyspy Brytyjskie, jak nie z Carą?
Prezentowany jest styl typowo miejski, współczesny, luźny i niezobowiązujący, z widocznym nawiązaniem do lat 60-tych i 70-tych, które jeszcze bardziej rozsławiły Londyn na cały świat.

Publikacja: W Magazine Październik 2014
Modele: Cara Delevingne, Sam Rollinson, Lily McMenamy, Adwoa Aboah, Cosima Diamond, Danny Brady&Will Heard
Fotografia: Alasdair McLellan
Stylizacja: Jane How
Fryzura: Eugene Souleman
Makijaż: Lotten Holmqvist


Monique

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dodaj coś od siebie

© The Rolling Style 2012 | Blogger Template by Enny Law - Ngetik Dot Com - Nulis