środa, 4 września 2013

Jesień według The Whitepepper

Jesień i zima to zdecydowanie nie są moje ulubione pory roku, zwłaszcza jeśli chodzi o modę. Kreatywność i świeżość sezonów wiosna/lato gdzieś ulatuje i nadchodzi ciemny czas dla mody, kiedy komfort wygrywa z wyglądem.
Oglądając ostatnio lookbooki popularnych sieciówek, złapałam się się za głowę. Nic mi tu nie pasuje! Jedni stawiają na kwiaty i ptaszki rodem z wiosennych kolekcji. Drudzy monotonnie trzymają się czerni, brązów i szarości. Pytam się: ,,Gdzie są normalne ubrania?". Lubię bezrękawniki, swetry w ciekawe sploty, delikatne wzory, kratki, ale wszystko to ginie gdzieś w kolekcjach, ponieważ nagle większości zachciało się projektować brzydkie desenie - chodzi szczególnie o kratę (połączenie czerni z różem nie zawsze wychodzi najlepiej), brakuje klasycznych jesiennych sukienek. Czy zima wyklucza to ostatnie?
Whitepepper to bardzo młoda marka, której popularność przyniósł Tumblr w 2011 roku. Ich produkty możemy również kupić na Asos. Uważam, że oferta tej marki na nadchodzący sezon jest trafiona w dziesiątkę. Może nie wszystko bym założyła (mowa tu o sukience w grochy), ale kilka ich propozycji powinno pojawiać się w popularnych sieciówkach, bo przecież zimą nie musimy chować się za grubymi i bezkształtnymi ubraniami.
Źródło zdjęć: http://www.thewhitepepper.com


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dodaj coś od siebie

© The Rolling Style 2012 | Blogger Template by Enny Law - Ngetik Dot Com - Nulis